Aplikácie

Aplikácie SKINROCK

Skinrock ponúka nespočetné množstvo možností aplikácie.

Pokračovať

V interiéri

So Skinrock môžete ľahko vylepšiť vzhľad vášho domova. Či už chcete premeniť celé miestnosti alebo pridať špeciálne detaily, náš vysokokvalitný prírodný kameň je ideálny pre každé použitie. Môžete ho dokonca použiť na vylepšenie zakrivených povrchov. Cenný materiál prepožičiava každej miestnosti veľmi osobný a jedinečný nádych.

Vonku

Priestor a prírodu môžete ľahko zjednotiť, pretože naše všestranné obklady z prírodného kameňa možno použiť pre širokú škálu vonkajších aplikácií. Naše obklady z prírodného kameňa sa vyznačujú odolnosťou voči poveternostným vplyvom. S naším cenným prírodným kameňom si môžete vytvoriť svoje vlastné elegantné a očarujúce vonkajšie prostredie.

Priesvitný

Svoj životný priestor môžete obohatiť veľmi špeciálnym spôsobom, podsvietením vášho Skinrocku. Vytvoriť špeciálne magickú atmosféru je možné podsvietením kameňov rôznymi farebnými LED diódami. Nechajte voľnú ruku svojej kreativite!

Dizajn Skinrock

Naše vysokokvalitné obklady z prírodného kameňa sú ľahké, tenké, pružné a s možnosťou podsvietenia. Otvárajú vám úplne nové svety a známi dizajnéri z nich vytvorili pôsobivé svietidlá, štýlový nábytok a výnimočné reklamné predmety. So Skinrockom je vo vzduchu cítiť umenie.