SKINROCK  SLOVENSKO

Zakladateľmi firmy SmartStone s.r.o. je súrodenecké duo Zita Kováčová a Pavol Kováč, kde sa silne prepojili dlhoročné skúsenosti s medzinárodným obchodom a práca s prírodným kameňom.

Klientom a partnerom prinášame na trh absolútnu jednotku medzi kamennými dyhami Skinrock.

Skinrock zaujme svojou dokonalosťou, spoľahlivosťou a najmodernejšou technológiou – typicky švajčiarskej výroby. Skinrock produkty stelesňujú prirodzenú estetiku a nespočetné možnosti dizajnu, ktoré s nadšením prijímajú ľudia na celom svete.

Naša firma prepája špecialistov z oblasti architektúry, dizajnu, stavebníctva a celkovo všetkých, ktorých fascinuje unikátnosť prírodného kameňa.

Skinrock Slovensko ponúka realizáciu na kľúč : odborné konzultácie, poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho materiálu, cenové kalkulácie, zameranie spojené s obhliadkou miesta realizácie a následná inštalácia produktu vyškolenými Skinrock technikmi.

SKINROCK STORY

Uelli Stiffler, CEO a COB spoločnosti Skinrock, navštívil v roku 2010 veľtrh s prírodným kameňom v Indii a po prvýkrát osobne zažil inováciu, ktorá vyvolala veľa šepkania – muž lúpal tenké plátky z kamenného bloku.

Názov Skinrock sa zrodil počas spiatočného letu späť do Švajčiarska.

SKINROCK

Inovatívna švajčiarska firma vznikla v roku 2013 a dnes má Skinrock zastúpenie už v 26 krajinách po celom svete.

Prinášame nadčasovú eleganciu skutočného kameňa do vášho domova.

Kvalita je najvyššou prioritou. Prísne požiadavky kladené na každom kroku od suroviny až po hotový výrobok zaručujú, že v každom ohľade sú dodržané najvyššie štandardy. Spájame švajčiarsku presnosť s globálnymi produktami, čím sa vytvárajú trvalé hodnoty pre našu Skinrock klientelu a partnerov.

POZRITE SI SKINROCK PROMO VIDEO